Ostutingimused

Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus see tagastada või vahetada teise suuruse või mudeli vastu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

Kaup palume tagastada Tallinna Viru bussiterminal DPD või Omniva pakiautomaati (Viru väljak 4) või Smartpost pakiautomaati (Viru väljak 4/6), saaja telefoniks märkida +372 58866698.

Samuti peab ostja tegema Martomi OÜ-le  vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) e-maili teel  info@all4home.ee  ning tagastama seejärel tellitud kauba.

Kauba tagastamis- ja vahetamiskulud on kliendi kanda.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning sildid ei tohi olla ära lõigatud. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu.

Kinkekaardi ostmine

Kinkekaarte müüakse all4home.ee e-poes väärtuses: 15 eurot, 30 eurot ja 50 eurot.

Kinkekaardi saadame teie poolt esitatud e-maili aadressile PDF formaadis.

Kinkekaardiga tasumine

Kinkekaardi väärtusest väiksema ostu korral vaheraha ei tagastata. Kinkekaardiga tasumise korral peavad olema kinkekaardi seerianumber ja väljastamise kuupäev hästi loetavad.

Kinkekaardiga saab tasuda kõikide ainult all4home.ee poolt pakutavate kaupade eest nii e-poes all4home.ee kui ka meie kontoris Paldiski mnt 25b, 10612 Tallinn

Kasutustingimused

Kinkekaart ei ole vahetatav raha ega uute kinkekaartide vastu.

Kinkekaart kehtib 1 aasta alates kinkekaardi väljastamisest.

Kinkekaardi seerianumber on unikaalne ja juhul kui seda on juba ükskord kasutatud, siis seda enam kasutada ei saa.

All4home.ee kinkekaart ei kehti kolmandate isikute juures (sh teistes e-poodides või kauplustes).

Üldtingimused

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest all4home.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Lepingu sõlmimine

Martomi OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Martomi OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

Hind

Martomi OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.

Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui E-poes kasutaja esitas ja tasus tellimuse siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

Teenuse osutajal on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on E-poes toote hind olnud ekslik.

Toodete saadavus

Martomi OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis tegelikult on otsa saanud,siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

Lisainfo

Järeltellimisel olevad tooted, ostusoovid ja laost otsa saanud tooteid on võimalik tellida e-maili:  info@all4home.ee  kaudu.
Sellisel juhul on tarneaeg kuni 2 nädalat.
Lisainfot saab telefonil +372 58866698 või e-mail aadressil  info@all4home.ee
Telefonile vastame E-R 9-17, e-mailidele  vastame kuni 3 tööpäeva jooksul, kiiremates küsimustes palume helistada.

Privaatsus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – Omniva, SmartPOST, DPD.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Martomi OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@all4home.ee

Martomi OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Tarbijakaitseseaduse leiad SIIT.

Kui ostja ja Martomi OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Martomi OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Start typing and press Enter to search

Valitud tooted